Kurumsal Felsefe

1973'ten bu yana "baki kalmak" için çalışıyoruz.

Misyon

Sürekli yatırım ve gelişimle, yer aldığı tüm faaliyet alanlarında "en iyiye" ulaşarak ülkesine değer katan dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak "baki" kalmak.

Vizyon

Ulusal sermayeli aile şirketi yapımızı muhafaza ederek 2025 yılında "Avrupa’nın ilk 5 esnek ambalaj üreticisi" arasında yer almak.

Kurumsal Değerler

İNSANA DEĞER - İnsana değer veririz…

Odağımıza "insanı" alırız. İnsanı «kaynak» değil bir «değer» olarak görürüz. Tüm faaliyetlerimizde "Önce insan" diyerek yola çıkarız.

GÜVEN - Güven sağlarız…

Güven esaslı ilişkiler geliştiririz. Söylediklerimizi yapar; işimize, sorumluluklarımıza, değerlerimize ve birbirimize sahip çıkarız. Söylem ve eylem bütünlüğüne önem verir, güven sağlarız.

ADALET-Adalet temelimizi oluşturur…

Hesap verilebilir, şeffaf ve adil bir kurum kültüründe hareket ederiz. Fırsat eşitliğini önemser, iş ve insan ilişkilerimizde "adil yaklaşımlar" sergileriz.

KALİTE&ÇÖZÜM ODAKLILIK - Kalite&Çözüm Odaklı hareket ederiz…

Tüm süreçlerimizde yapıcı-geliştirici şekilde ilerleriz. Hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın memnuniyeti ve güveni için kaliteye önem verir, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileriz. Bu yaklaşım sayesinde bir dünya şirketi olma hedefimizle ulusal ve uluslararası alanda tüm girişimlerimizde "değer" yaratırız.

GELİŞMEK&GELİŞTİRMEK - Gelişmek&Geliştirmek işimizdir…

Sürdürülebilirliğin; gelişim, değişim ve yenilikle geleceğini biliriz. Sadece teknolojiye, üretime ve tesislere değil; insana da yatırım yaparız, bilgiyi paylaşarak kurumsal hafızayı güçlendiririz: "Gelişirken geliştiririz".

SOSYAL SORUMLULUK - Sosyal Sorumluluk bilinci taşırız…

Ülkemizde ve çevremizdeki gelişmelere duyarlılık gösterir; üzerimize düşen görevleri yerine getiririz. Ulusumuza, kültürel değerlerimize, ailemize ve çevremize duyarlıyız.