Ambalaj Grubu Şirketleri

Polibak


Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ilk 1000 İhracatçı firması arasında yer alan ve Türkiye’nin önde gelen plastik film üreticilerinden birisi olan Polibak; İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 180.000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde 1994 yılından beri BOPP film üretimi gerçekleştirmektedir. Saygın ve konusunda uzman bir kuruluş olan Polibak; mükemmele odaklanmış kurumsal ilkeleri ışığında; müşterilerine ve iş ortaklarına en kaliteli BOPP film ürün ve hizmetlerini sunmayı, yurt içinde ve dış pazarlarda müşteri tercihlerinde en önde olmayı hedeflemektedir.

Yenilikçi ve sürekli ilerleme anlayışını ilke olarak benimsemiş olan Polibak, gelişen teknolojiyi sürekli olarak bünyesine katmaktadır. Makine parkı BOPP dilmeleri ile metalize ünitelerinden oluşmakta, eklenen her yeni BOPP hattıyla mevcut üretim kapasitesini katlayarak arttırmaktadır.

Deneyimli AR-GE kadrosu ile Polibak; müşterilerine her zaman yüksek kalitede ve çözüm odaklı servis sunarak tam bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Müşterilerin özel taleplerini her zaman dikkate alarak çalışan Ar-Ge uzmanları, yeni ürünleri geliştirirken aynı zamanda hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak amacı ile mevcut ürünlerin performansının arttırılması konusunda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Genel Müdür Özgür Çertuğ
Kuruluş 1993
Adres Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10000 Sokak No: 4 Çiğli 35620 İzmir, Turkey
Telefon +90 232 376 79 70
E-Posta info@polibak.com.tr